درباره شرکت Kplus 

شرکت Kplus با ظرفیت تولید بیش از 39 میلیون مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در سال ، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می رود.گستره محصولات این شرکت شامل ملزومات سیستم های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش دار گچی ،سازه های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی با آخرین فناروی می باشد.این شرکت با تمرکز بر ارائه نوآوری های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با قوی ترین استانداردها و با تکنولوژی آلمان،توسعه صنعت ساختمان در ایران را رهبری می کند

“برای سازندگان و معماران، Kplus دریچه ای مطمئن رو به ساخت و ساز با کیفیت است،از گذشته تا امروز.”

در بخش محصولات پودری نیز  Kplus در شروع فعالیت خود تنها تولید کننده گچ های ساختمانی با نام ساران و سارالیت بوده است .

اين شرکت در حال حاظر با ظرفيت روزانه 1000 تن، در زمينه توليد انواع گچ‌هاي ساختماني دستي، ماشيني و همچنين مصالح ساختماني پايه سيماني مانند چسب هاي کاشي فعاليت مي‌کند.

Kplus هر ساله با افزودن به سبد محصولات و افزایش کیفیت های محصولات موجود، نسبت به تامین نیازهای مختلف ساختمان از طریق شبکه عاملیت گسترده در سرتاسر کشور اقدام مینماید.

پیام مدیر عامل

صنعت و توليد ملی به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور، هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا ، متخصص ، خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا و توليد محور می شود.
در سال تولید ملی، Kplus با تلاش درجهت نوآوری در عرصه توسعه کارآفرینی و کسب وکار و تولید محصولات داخلی با تکنولوژی آلمان بر این باور است که کارآفرینی و تولید محصولات با کیفیت، اکسیر اقتصاد ایران بوده و تلاش دارد تا با اشتغال زایی و استفاده بهینه از نیروی کار متعهد و متخصص  در این راستا قدمی بردارد.ما در مجموعهKplus برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود به حصول رضایت مشتریان، خشنودی کارکنان و رغبت همکاران باور داریم. در این رهگذار، کلیه اعضای شرکت Kplus متعهد به حفظ یکپارچگی و غنای دانش فنی خود و شرکت، در بالاترین سطوح استاندارد می باشند. تلاش نموده ایم با تطابق تولید ملی و استاندارد های جهانی، تکنولوژی نوین و نوآوری، تاکید بر آموزش نیروی کار و ارائه ی خدمات و همراه شدن با مشتریان، به همراه شبکه عاملیت گسترده، در اشتغال زایی و افزایش سطح تولید ملی قدم برداریم.

سام فخیم نیا
مدیرعامل شرکت Kplus