درباره کی پلاس

شرکت کی پلاس پارس با ظرفیت تولید بیش از 39 میلیون مترمربع انواع صفحات روکش‌دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم‌های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می‌رود. گستره محصولات این شرکت شامل ملزومات سیستم‌های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش‌دار گچی، سازه‌های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم‌های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی با آخرین فناوری روز دنیا می‌باشد. این شرکت با تمرکز بر ارائه نوآوری‌های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردها و تکنولوژی آلمان، توسعه صنعت ساختمان در ایران را رهبری می‌کند. 

“برای سازندگان و معماران، کی پلاس دریچه ای مطمئن رو به ساخت و ساز با کیفیت است، از گذشته تا امروز.”

در بخش محصولات پودری نیز کی پلاس در شروع فعالیت خود تنها تولید کننده گچ‌های ساختمانی با نام ساران و سارالیت بوده است.

اين شرکت در حال حاضر با ظرفيت روزانه 1000 تن، در زمينه توليد انواع گچ‌های ساختمانی دستی، ماشينی و همچنين مصالح ساختمانی پايه سيمانی مانند چسب‌های کاشی فعاليت می‌کند.

کی پلاس هر ساله با افزودن به سبد محصولات و افزایش کیفیت محصولات موجود، نسبت به تامین نیازهای مختلف ساختمان از طریق شبکه عاملیت گسترده در سرتاسر کشور اقدام می‌نماید.

پیام مدیر عامل

صنعت و تولید ملی مهم ترین زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور می‌باشد و مجموعه کی پلاس همواره در تلاش بوده تا در جهت اعتلای اقتصادی پویا و تولید محور به صورت مستمر فعالیت نماید.
وابستگی به منابع ارزی در اقتصاد کلان کشور نقش بسزایی دارد، در همین راستا با امید به رفع تحریم‌های اقتصادی به دنبال حفظ و توسعه همکاری‌های تجاری با سایر کشورها می‌باشیم. عمده تلاش کی پلاس در جهت صادرات تولیدات غیرنفتی منجر به عقد چندین قرارداد بین المللی گردیده‌است که خود نشان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات این شرکت دارد.

ما در کی پلاس نقش آفرینی در جهت توسعه صادرات غیرنفتی را به عنوان یک هدف اصلی در سال جدید سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و تلاش نموده‌ایم با تطابق تولید ملی و استانداردهای جهانی، تکنولوژی نوین و نوآوری، تاکید بر آموزش نیروی کار، ارائه‌ی خدمات و همراه شدن با مشتریان به همراه شبکه عاملیت گسترده، در اشتغال زایی و افزایش سطح تولید ملی و ایفای سهم خود در رشد اقتصادی کشور گام برداریم.

شریف نظام مافی

پیام مدیر عامل

صنعت و تولید ملی مهمترین زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور می‌باشد و مجموعه کی‌پلاس همواره در تلاش بوده تا در جهت اعتلای اقتصادی پویا و تولید محور به صورت مستمر فعالیت نماید.

وابستگی به منابع ارزی در اقتصاد کلان کشور نقش بسزایی دارد، در همین راستا با امید به رفع تحریم‌های اقتصادی به دنبال حفظ و توسعه همکاری‌های تجاری با سایر کشورها می‌باشیم. عمده تلاش کی‌پلاس در جهت صادرات تولیدات غیرنفتی منجر به عقد چندین قرارداد بین المللی گردیده‌است که خود نشان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات این شرکت دارد.

ما در کی‌پلاس نقش آفرینی در جهت توسعه صادرات غیرنفتی را به عنوان یک هدف اصلی در سال جدید سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و تلاش نموده‌ایم با تطابق تولید ملی و استانداردهای جهانی، تکنولوژی نوین و نوآوری، تاکید بر آموزش نیروی کار، ارائه‌ی خدمات و همراه شدن با مشتریان، به همراه شبکه عاملیت گسترده، در اشتغال زایی و افزایش سطح تولید ملی و ایفای سهم خود در رشد اقتصادی کشور گام برداریم.

شریف نظام مافی

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه و رضایت مشتریان گروه صنعتی کی پلاس

جهت مطالعه خطی مشی گروه صنعتی کی پلاس اینجا کلیک کنید.