درباره کی پلاس

شرکت کی پلاس پارس با ظرفیت تولید بیش از 39 میلیون مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می رود.گستره محصولات این شرکت شامل ملزومات سیستم های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش دار گچی، سازه های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی با آخرین فن آوری می باشد. این شرکت با تمرکز بر ارائه نوآوری های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با قوی ترین استانداردها و با تکنولوژی آلمان، توسعه صنعت ساختمان در ایران را رهبری می کند.

“برای سازندگان و معماران، کی‌پلاس دریچه ای مطمئن رو به ساخت و ساز با کیفیت است،از گذشته تا امروز.”

در بخش محصولات پودری نیز کی‌پلاس در شروع فعالیت خود تنها تولید کننده گچ های ساختمانی با نام ساران و سارالیت بوده است.

اين شرکت در حال حاظر با ظرفيت روزانه 1000 تن، در زمينه توليد انواع گچ‌هاي ساختماني دستي، ماشيني و همچنين مصالح ساختماني پايه سيماني مانند چسب هاي کاشي فعاليت مي‌کند.

کی‌پلاس هر ساله با افزودن به سبد محصولات و افزایش کیفیت محصولات موجود، نسبت به تامین نیازهای مختلف ساختمان از طریق شبکه عاملیت گسترده در سرتاسر کشور اقدام مینماید.

پیام مدیر عامل

صنعت و تولید ملی مهمترین زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور می باشد و مجموعه کی پلاس همواره در تلاش بوده تا در جهت اعتلای اقتصادی پویا و تولید محور به صورت مستمر فعالیت نماید.
وابستگی به منابع ارزی در اقتصاد کلان کشور نقش بسزایی دارد، در همین راستا با امید به رفع تحریم های اقتصادی به دنبال حفظ و توسعه همکاریهای تجاری با سایر کشورها می باشیم. عمده تلاش کی پلاس در جهت صادرات تولیدات غیرنفتی منجر به عقد چندین قرارداد بین المللی گردیده است که خود نشان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات این شرکت دارد.

ما در کی پلاس نقش آفرینی در جهت توسعه صادرات غیرنفتی را به عنوان یک هدف اصلی در سال جدید سرلوحه کار خود قرار داده ایم و تلاش نموده ایم با تطابق تولید ملی و استاندارد های جهانی، تکنولوژی نوین و نوآوری، تاکید بر آموزش نیروی کار، ارائه ی خدمات و همراه شدن با مشتریان، به همراه شبکه عاملیت گسترده، در اشتغال زایی و افزایش سطح تولید ملی و ایفای سهم خود در رشد اقتصادی کشور گام برداریم.

مهندس حسین سلیمی

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه و رضایت مشتریان گروه صنعتی کی پلاس

جهت مطالعه خطی مشی گروه صنعتی کی پلاس اینجا کلیک کنید.